تاریخ انتشار:۰۸ مهر ۱۳۹۴در ۱۰:۳۱ ق.ظ کد خبر:601

قالیباف در جمع خبرنگاران:

من مسئول مبارزه با مگس سفید نیستم

اعتماد ملی: شهردار تهران با اشاره به اینکه اقدامات لازم برای مبارزه با مگس سفید را در حیطه وظایف‌مان انجام داده‌ایم، گفت: دیگر نمی‌دانیم چه کار باید کنیم. به گزارش ایلنا، محمدباقر قالیباف در حاشیه مراسم ورود ۲۰۰ دستگاه اتوبوس دو کابین جدید، راه‌اندازی خطوط شبانه، ...

اعتماد ملی: شهردار تهران با اشاره به اینکه اقدامات لازم برای مبارزه با مگس سفید را در حیطه وظایف‌مان انجام داده‌ایم، گفت: دیگر نمی‌دانیم چه کار باید کنیم.
به گزارش ایلنا، محمدباقر قالیباف در حاشیه مراسم ورود ۲۰۰ دستگاه اتوبوس دو کابین جدید، راه‌اندازی خطوط شبانه، ورود اتوبوس‌های هیبریدی و بهره‌برداری از سیستم جدید اتوبوس‌های برقی در جمع خبرنگاران درباره ساماندهی وضعیت مگس سفید گفت: همه وظایف محیط زیست بر عهده شهرداری نیست و هر کس وظیفه‌ای دارد.
وی افزود: شهرداری تهران با همکاری دانشگاه و باقی سازمان‌ها این کار را انجام می‌دهد.
قالیباف با اشاره به اینکه روش‌های جدیدی برای مقابله با مگس سفید به کار گرفته شده، گفت: طبیعتا در این سال‌ها تجربه بهتری پیدا کرده‌ایم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا این روش‌ها فایده‌ای هم داشته است، گفت: مگس سفید پدیده‌ای است که باید مطالعه بیشتری در رابطه با آن صورت بگیرد و برای مبارزه با آن روش‌های بهتری پیدا کنیم.
قالیباف تاکید کرد: همکاران من در حوزه خدمات شهری این کار را انجام می‌دهند.
شهردار تهران ادامه داد: این مساله با مسئولان این کار در حوزه دانشگاه‌ها، بهداشت و محیط زیست انجام می‌شود.
قالیباف با تاکید بر اینکه مسئول این کار من نیستم، گفت: مگس سفید در شهر تهران وجود دارد و من در مبارزه با آن کمک می‌کنم، اگر باید کار بقیه وزارتخانه‌ها را نیز انجام بدهم؛ بفرمایید.

كلمات كليدي:

اخبار مرتبط1 ديدگاه مطلب براي " من مسئول مبارزه با مگس سفید نیستم " ارسال شده است.

  1. سهراب می‌گه:

    مسئول این کار من نیستم!!!
    اخوی اگه شهرداری که فضای سبز و کل شهر رو در اختیار داره مسئول نیست کی مسئوله؟
    میخوای ظریف بیاد مشکل رو رفع کنه!!!
    این که نشد از زیره مسئولیت فرار کنی

ارسال نظر

Go to TOP