تاریخ انتشار:۱۱ مهر ۱۳۹۴در ۶:۲۵ ق.ظ کد خبر:645

آتش سوزی در ساختمان وزارت کشور/گزارش تصویری

اعتماد ملی: صبح امروز آتش سوزی وسیعی ساختمان وزارت کشور در منطقه فاطمی تهران را در برگرفت. این آتش سوزی در بخش تالار و مرکز همایش‌های وزارت کشور رخ داده است. به گزارش اعتماد ملی، در پی این آتش سوزی دود غلیطی این ساختمان و اطراف ...

اعتماد ملی: صبح امروز آتش سوزی وسیعی ساختمان وزارت کشور در منطقه فاطمی تهران را در برگرفت. این آتش سوزی در بخش تالار و مرکز همایش‌های وزارت کشور رخ داده است.

به گزارش اعتماد ملی، در پی این آتش سوزی دود غلیطی این ساختمان و اطراف آن را فرا گرفت و باعث ایجاد ترافیک سنگین در منطقه شد. همچنین گزارش های رسیده خبر از مصدوم شدن دو تن از نیروهای آتش نشانی تهران در این حادثه را می دهند.

مرکز اطلاع‌رسانی وزارت کشور دقایقی پیش اعلام کرد: این آتش‌سوزی در بخشی از ساختمان مستقل تالار وزارت خانه رخ داده و همچنین حراست وزارت کشور، اتصال سیم‌های برق را دلیل این آتش‌سوزی عنوان کرده است. همچنین در پی این حادثه صبح امروز ترافیک سنگینی در خیابان‌های اطراف محل آتش‌سوزی ایجاد شد.

جلال ملکی، سخنگوی آتش‌نشانی تهران نیز با اشاره به اینکه این آتش‌سوزی در یکی از سالن‌های همکف وزارت کشور رخ داده است، به ایلنا گفت: در حال حاضر این آتش‌سوزی توسط ماموران آتش‌نشانی مهار شده است.

او با اشاره به اینکه ساعت ۶:۴۰ صبح امروز وقوع حریق در تالار وزارت کشور به سامانه ۱۲۵ اعلام شد، گفت: بلافاصله چندین ایستگاه آتش‌نشانی و امداد و نجات برای مهار شعله‌های آتش به محل حادثه اعزام شدند.

او افزود: در مجاورت این سالن چند سالن دیگر نیز قرار داشت، اما ماموران آتش‌نشانی با مهار کردن آتش اجازه سرایت به سالن‌های مجاور را ندادند.

ملکی با بیان این مطلب که این آتش‌سوزی دود بسیار غلیظی را ایجاد کرد؛ به طوری که در اکثر مناطق پایتخت این دود قابل رویت بود، گفت: به دلیل مسقف بودن سالن همکف  دود راهی برای بیرون نداشت؛ بنابرین از پنجره‌های طبقات بالای وزارت کشور دود به بیرون می‌زد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران درباره میزان خسارت وارده و اینکه علت این آتش‌سوزی چه بوده است، گفت: باید عملیات ماموران آتش‌نشانی به طور کامل تمام شود تا پس از آن کارشناسان علت حادثه را بررسی کنند.

13940711000160_PhotoL

resized_507763_572

resized_507761_585resized_507762_437


ارسال نظر

Go to TOP