تاریخ انتشار:۱۳ مهر ۱۳۹۴در ۷:۲۸ ق.ظ کد خبر:755

روحانی دستور بازنگری در سیاست‌های اقتصادی را داد

اعتماد ملی : دی پی انتشار نامه چهار وزیره دولت به رئییس جمهور واکنش ها و اخبار متفاوتی به گوش می رسد. از چرایی انتشار نامه تا نوشته شدن آن که تا کنون مرسوم نبوده. با این حال وزیر امور اقتصادی و دارای با تایید نامه ...

اعتماد ملی : دی پی انتشار نامه چهار وزیره دولت به رئییس جمهور واکنش ها و اخبار متفاوتی به گوش می رسد. از چرایی انتشار نامه تا نوشته شدن آن که تا کنون مرسوم نبوده. با این حال وزیر امور اقتصادی و دارای با تایید نامه مشترک چهار وزیر کابینه درباره ضرورت تصمیم گیری های مهم اقتصادی گفت: ارسال این نامه به دستور رئیس جمهور برای بازنگری در سیاست های اقتصادی منجر شد.

وزیر اقتصاد، نگارش این قبیل نامه ها برای رئیس جمهوری یا طرح در دولت را یکی از کارهای مستمر وزرا دانست و خاطرنشان کرد: تمرکز اصلی تیم اقتصادی در دو سال گذشته مقابله با فشارهای تورم و خروج از روکود بوده و هست، بنابراین خود را موظف می دانیم که شرایط بازارهای مختلف را رصد کنیم و در زمان مناسب گزارش های لازم را خدمت مسئولان از جمله رئیس جمهور ارسال کنیم.

وی با بیان اینکه امضای این نامه از سوی چهار وزیر کابینه به مفهوم وجو د اختلاف نظر در کابینه در سیاست های اقتصادی نیست، گفت: اگر این نامه به دیگر اعضای دولت هم عرضه می شد، قطعا همه انها امضا می کردند.


ارسال نظر

Go to TOP