عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی حل مشکلات معیشتی مردم را جزو مطالبات اصلاح‌طلبان از دولت اعلام کرد.

به گزارش سایت رسمی حزب اعتمادملی، اسماعیل گرامی مقدم درباره دیدار اصلاح‌طلبان با رئیس‌جمهوری اظهارکرد: بنده به این جلسه دعوت نشده ام و به عنوان عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان و به عنوان عضوکمیته تعامل این تشکل هیچ اطلاعی از اینکه چه کسانی و چگونه برای این دیدار انتخاب شده‌اند، ندارم

گرامی مقدم با انتقاد از ناهماهنگی‌های صورت گرفته در دیدار اصلاح‌طلبان با روحانی اظهار کرد: معتقدم این ناهماهنگی جزو نقاط ضعف این دیدار است، اگر قرار است در شورای عالی سیاستگذاری همه احزاب ایفای نقش کنند، زمانی که افرادی تحت عنوان اصلاح طلب به دنبال یک حرکت سازمان یافته هستند باید مرجع قابل قبولی داشته باشند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب ضمن مفید دانستن جلسات جریانات سیاسی با رئیس‎جمهور خاطرنشان کرد: احزاب و گروه‌های سیاسی در این جلسات علاوه بر بیان مطالبات خود می‌توانند انتظارات جامعه را به رئیس جمهور منتقل کنند، اصلاح‌طلبان قطعا از روحانی طلبکار هستند، زیرا تمامی سبد رای رئیس جمهور مربوط به اصلاح‌طلبان است.

گرامی مقدم افزود: اکثر نحله‌های فکری اصلاح‌طلب حامی روحانی بودند و رئیس جمهور توانست پیروز انتخابات شود، اما متاسفانه روحانی پس از پیروزی به اصلاح طلبان و نظرات آنان و همچنین مطالبات اصلاح طلبانه مردم توجهی نکرد.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی درباره مطالبات اصلاح‌طلبان از روحانی در دیدار با رییس جمهوری نیز اظها کرد: مطالبات اصلاح‌طلبان روشن است، باید از روحانی گلایه کنند که چرا به اصلاحات پشت کرد و در چیدمان دولتش اکثرا به اصولگرایان میدان داد تا چنین وضعی به وجود بیاید؟ حل مشکلات معیشتی مردم به عنوان مطالبه اصلاح طلبان باید مطرح شود، مردم انتظار این چالش‌ها و مشکلات را از دولت روحانی نداشتند.

پایان پیام

  • منبع خبر : yjc