اعتماد ملی: رییس شاخه جوانان و دانشجویان حزب اعتماد ملی گفت: سومین نشست سراسری شاخه جوانان و دانشجویان حزب اعتماد ملی پانزدهم و شانزدهم مهر، پنجشنبه و جمعه همین هفته، برگزار می‌شود. حجت نظری در گفت وگو با ایسنا اشاره به اینکه عنوان این همایش «اعتماد ملی؛ سرمایه اجتماعی» است اظهار کرد: این همایش دو بخش […]

اعتماد ملی: رییس شاخه جوانان و دانشجویان حزب اعتماد ملی گفت: سومین نشست سراسری شاخه جوانان و دانشجویان حزب اعتماد ملی پانزدهم و شانزدهم مهر، پنجشنبه و جمعه همین هفته، برگزار می‌شود.

حجت نظری در گفت وگو با ایسنا اشاره به اینکه عنوان این همایش «اعتماد ملی؛ سرمایه اجتماعی» است اظهار کرد: این همایش دو بخش دارد و در دو روز در یزد برگزار می‌شود.

وی همچنین با بیان اینکه روز اول برنامه، حالت عمومی دارد و از همه جوانان سراسر کشور برای حضور در این همایش دعوت می‌شود و میهمانان غیرحزبی هم شرکت خواهند کرد، افزود: انتظار می‌رود شاهد پیام یا حضور چهره‌های ملی استان یزد در این همایش باشیم.

عضو دفتر سیاسی حزب اعتماد ملی اظهار کرد: بخش دوم برنامه نیز نشست کارگروه‌های تخصصی شاخه جوانان حزب است که امیدواریم بعد از این همایش دو روزه بتوانیم نقش و جایگاه حزب اعتماد ملی و به طور مشخص شاخه جوانان و دانشجویان این حزب را در سپهر سیاسی کشور تبیین کنیم و برای اجرایی کردن برنامه ها تصمیم‌گیری کنیم.

این فعال سیاسی در پایان افزود: از آنجایی که امسال سال انتخابات است، تردیدی نیست که این همایش و هر چه بهتر و قوی‌تر برگزار شدن آن می‌تواند به قوت و انسجام جریان اصلاحات برای نقش‌آفرینی در عرصه انتخابات کمک کند. در همین راستا انتظار داریم کمک همه مسئولان و چهره‌های سیاسی را برای برگزاری همایش شاهد باشیم.